Křišťálová voda pro zdraví a pohodu

Voda je velmi programovatelná. ( Dr. Emoto.)

Křišťál se považuje za jeden z nejúčinnějších a nejuniverzálnějších léčivých krystalů na světě. Nabíjí pozitivní energií, dokáže neutralizovat všechno, co je negativní, posiluje obranyschopnost organismu, dodává nám sílu, působí prakticky proti všem bolestem a napomáhá léčit mnohá onemocnění.

Stejně jako je tomu u jiných vzácných kamenů a minerálů, vyžaduje i křišťál  pravidelně čistit a nabíjet, aby byl účinný. Když se v něm začnou tvořit prasklinky, může se dokonce i zakalit, pak přestává fungovat.

Očista :poté, co křišťál přinesete z obchodu, propláchněte ho pod studenou vodou a nechejte  jej přes noc v nádobě se solným roztokem (nejlépe z mořské soli). Po opláchnutí vodou nechejte křišťál oschnout na denním světle a nabíjet ho slunečními paprsky,  jako kámen dvojí polarity se může nabíjet i na měsíčním světle – nejlépe za úplńku.

Výroba : naplňte skleněnou nádobu vodou z kohoutku, vložte do ní jeden očištěný, surový  (neopracovaný) křišťál . Na litr vody obvykle postačí jeden křišťál střední velikosti.

Už po půl hodině by se ve vodě měly začít tvořit bublinky a chuť by měla být o dost lahodnější a svěžejší – jako kdybyste pili vodu ze studánky. Aby byl proces výroby tohoto elixíru úplný, pijte výluh až po několika hodinách působení křišťálu, ideálně nechejte vodu nabíjet přes noc a pijte ji až druhý den.

Křišťálovou vodu můžete užívat nejen vnitřně jako nápoj(nejlepší účinky má po ránu na lačno) – detoxikuje, harmonizuje, podporuje imunitu a metabolismus, dodává energii, zvyšuje sexuální touhu, působí při žaludečních nevolnostech a průjmech, ale i zevně – kupříkladu do koupelí, na potírání vnějších zranění, odřenin, doporučuje se také při kožních nemocech a popáleninách.

křištal

http://www.nature4healing.cz

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s